Културни центар Ирана у Београду у сарадњи са Универзитетом “Џон Незбит”, другу годину заредом организује почетни курс персијског језика.

Курс обухвата:

• један час недељно, комплетан материјал за учење (бесплатан уџбеник) и омогућава овладавање комуникационим вештинама – читањем и писањем на персијском језику;

• приређивање филмских, књижевних и музичких вечери, калиграфских радионица, као и других културних догађаја, укључујући и екскурзије које организује Културни центар Ирана.

• три најбоља студента би као награду за уложени труд и знање добила и бесплатно путовање у Техеран, где би похађали курс персијског језика у трајању од 30 дана у августу 2016 године.

По завршетку курса, студенти који успешно положе испитни тест, стичу званичну диплому.
Реализација првог семестра курса почиње у првој недељи новембра 2015. и траје до јануара 2016. године. Други семестар почиње у априлу 2016. године и траје до јуна.
Цена курса, за оба семестра, сву литературу и израду дипломе износи укупно 3000 динара.
Број места је ограничен.
Сви заинтересовани студенти могу се пријавити до 15. новембра ове године, на емаил: international@megatrend.edu.rs