У оквиру обележавања десетогодишњице успешног рада Факултета за уметност и дизајн, у Галерији „Атријум“ Библиотеке града Београда отворена је изложба најбољих студентских радова из области примењених уметности и дизајна.
Изложбу је пригодним речима отворио проф. др Слободан Пајовић, ректор Универзитета „Џон Незбит“, а о програмима Факултета, сарадњи са домаћим и иностраним привредним субјектима и успесима дипломираних студената ове установе говорили су проф. Милош Шобајић, дугогодишњи декан, и проф. Јелена Војводић – Ивановић, садашњи декан ФУД – а.
Ректор Пајовић и проф. Војводић – Ивановић су потом уручили награде најбољим студентима Факултета за уметност и дизајн.
Признања су примили: Инес Главаш, Милица Петронијевић, Кристина Ивановић, Данило Младеновић.

IMG_5742   IMG_5778  IMG_5838  IMG_5859