У петак, 4. децембра, студенти треће године Факултета за пословне студије, у организацији свог предметног професора, доц.др Николе Стакића, били су у радно-наставној посети Београдској берзи. Наталија Недељковић,као представник Београдске берзе одржала је једно и по часовно предавање студентима кроз презентацију у којој је представљен историјат Београдске берзе, организациона структура по којој Београдска берза ради и како изгледа трговина на њој. Посебну пажњу студенти су показали за приказ трговања на Београдској берзи у реалном времену, кроз који су се упознали са свим терминима који се користе у трговини. Радно-наставној посети је присуствовао велики број студената који су показали завидан ниво познавања материје, што је манифестовано и кроз бројна постављена питања. Захваљујући овом интерактивном предавању, студенти сада разумеју како берза функционише и могу самостално да тумаче кретања на тржишту капитала.

berza2

berza3