У уторак, 10. јуна 2014, на Мегатренд универзитету је одржан састанак представника Универзитета проф. Мијата Дамјановића и Александра Ђорђевића са др Николасом Маркуом (Nicolas Marcoux), представником Института за јавну администрацију (Institute for Public Administration – IPA) из Даблина, Ирска.

Том приликом разматране су предстојеће заједничке иницијативе поменутих институција, с посебним освртом на будући заједнички мастер програм из области права / јавне управе. Планирано је да се овај мастер програм реализује у Београду и у Даблину.

Студенти и заинтересована јавност биће благовремено обавештени о будућим корацима конкретизације текућих договора о сарадњи Факултета за право, јавну управу и безбедност и Института за јавну администрацију.