Студентски парламент Факултета за право, јавну управу и безбедност Мегатренд универзитета, договорио је спровођење хуманитарне акције „Студенти Мегатренда за децу Звечанске“. У акцију су укључени, на иницијативу Студентског парламента ФПЈУБ, студенти свих факултета Мегатренд универзитета. Акција је хуманитарног карактера, организује је и спроводи Студентски парламент. Наша је жеља да деци Звечанске поклонимо најлепши поклон детињства, а то је осмех. Овом акцијом желимо да улепшамо детињство деци која су будућност и нада нашег друштва. Акција је отвореног типа, учешће и израз хуманости могу показати сви људи добре воље.

Циљ акције: Прикупљање новчаних средстава, пелена, слаткиша, играчака и других предмета који могу да измаме дечији осмех.

Време одржавања акције: Од понедељка 12. маја до петка 16. маја, од 09х до 20х.

Место одржавања акције: Зграде Мегатренд универзитета у Булевару уметности 29 и Булевар Маршала Толбухина 8.

Кординатор акције: Душан Дробњак, студент ИИ године ФПЈУБ, контакт телефон: 061/602-1-492