Међународни сајам образовања „EDUfair™ 2014“одржан је једанаести пут за редом, у новоотвореном хотелу „Crowne Plaza“, под покровитељством Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије. Овај сајам високог образовања годинама је верни партнер и саветник за више од 7.000 младих људи који га посете. Више од 80 домаћих и иностраних факултета и високих школа из 15 земља представило је своје програме на једанаестом сајму образовања.

Мегатренд универзитет је и ове године учествовао на Сајму и представио програме свих својих институција. Штанд је за два дана Сајма посетио велики број заинтересованих будућих студената. Будући студенти су лепо искористили прилику да добију све жељене информације о 11 факултета и две високе школе струковних студија Универзитета, од стране професора, асистената, као и самих студената Мегатренда који су били доступни посетиоцима. Штанд нашег највећег приватног универзитета, на коме су и ове године прва година студија, упис и предуписно тестирање бесплатни, био је изузетно модерно дизајниран, у духу уласка у четврт века постојања.