На Мегатренд универзитету реализује се МБА програм Универзитета Френклин (Франклин Университy). Универзитет Френклин је реномирани амерички универзитет са 110 година традиције и одлично рангираном школом бизниса. МБА (Мастер оф Бусинесс Администратион) је интерактивни програм, чија предавања се одвијају на енглеском језику од стране најбољих америчких и домаћих професора, са оба универзитета, у малим, продуктивним групама студената. Програм се састоји од 10 предмета и траје 16 месеци. По завршетку студија стиче се светски призната диплома Универзитета Френклин, која је идентична оној коју добијају дипломци у Охају у Америци.

Упис на програм је у току!

Молимо заинтересоване студенте да се опширније информишу у Одељењу за међународну сарадњу, код Марије Јовићевић, у канцеларији бр. 3.

Информације можете добити и на:

E-mail: mjovicevic@megatrend.edu.rs